Коли ми робимо покупку, то велику увагу приділяємо терміну придатності або експлуатації товару. Однак, читаючи, що період експлуатації каналізаційної труби становить, наприклад, 50 років, не всі покупці усвідомлюють, що така піввікова гарантія є виправданою тільки за умови, що ви як споживач будете дотримуватися всіх правил і умов установки, монтажу і, власне, експлуатації.

Трубы для канализации

Особливо це стосується людей, для яких прописані рекомендації фахівців і виробників не є керівництвом до роботи. Каналізаційні труби - це фактично хрестоматійний приклад в даній ситуації. Величезний вибір, різноманітність розмірів, діаметрів, форм і кольору здатні здивувати навіть тих, хто часто має справу з прокладкою трубопроводів. Особливої ​​уваги в такій ситуації заслуговує колір труб. Не всі звертають на нього увагу при покупці, проте така характеристика є дуже і дуже вагомою, адже фактично виконує роль індикатора області застосування виробу і інших його якостей.

На ринку труби каналізаційні представлені в білому, сірому, оранжевому, зеленому та чорному кольорі. Найбільш широке застосування мають сірі і оранжеві.

Далі ми детальніше розглянемо кольорову індикацію каналізаційних труб.

Сірі труби для каналізації використовуються для монтажу ділянки трубопроводу безпосередньо всередині будинку, на що і розраховані їх характеристики. Помилковим буде рішення використовувати такі труби для зовнішньої підземної ділянки трубопроводу.

Труба канализационная серая

Оранжеві труби відрізняються більшою жорсткістю стінок і підвищеною стійкістю до зовнішнього тиску. Вони призначаються для монтажу каналізації зовні будівлі. Така каналізаційна труба відрізняється підвищеною товщиною стінок. Це надає їй стійкості до перепадів температур, впливу агресивних речовин і, що особливо важливо, тиску шару землі.

Канализационная труба рыжая

Чорні каналізаційні труби виготовляються робляються з поліетилену високого тиску і за своїми характеристиками є перехідною ланкою між трубами для зовнішньої і внутрішньої каналізації. Для чорних труб лімітується температура і тиск, тому використовуються вони значно рідше, в тому числі і як механічний захист при прокладанні кабелю або в дренажних спорудах при наявності отворів в стінках.

Труба канализационная черная

Зелені труби використовуються при укладанні підземного дренажу, вони відрізняються перфорацією для проникнення води. Такі труби стійкі до перепадів температур і тиску шару ґрунту.

Труба для канализации зеленая

Білі труби фактично нічим не відрізняються від сірих. Вони мають однакові характеристики і використовуються у випадках, коли необхідно досягти естетичного вигляду приміщення.

Труба канализационная

Підводячи підсумки щодо кольору труби для каналізації, хочемо ще раз наголосити, що це досить важлива характеристика, нехтування якою може істотно вплинути на період експлуатації та частоту ремонту трубопроводу.