Ми вже ділилися радісною новиною про те, що тепер у нашому магазині ви можете купити змішувачі ASCO Armatura за доступною ціною. Сьогодні ж ми вирішили ближче познайомити вас із змішувачами для кухні та для умивальника.

Всі змішувачі АСКО АРМАТУРА, представлені на нашому сайті, не дивлячись на те, що розділені на серії, мають одну загальну особливість: всі вони хромовані, якісні, надійні і виконані в справді красивому дизайні.

З точки зору дизайну особливу увагу привертає змішувач для умивальника Florence 101. Це незвичний, стильний вентильний змішувач, який просто не може залишитися непоміченим в будь-якому приміщенні!

DSC_0192.jpg

Втім, всі наші змішувачі для умивальника (і вентильні, і одніважільні) відрізняються надійним міцним латунним корпусом і робочим механізмом, так що вам справді буде з чого вибирати! 

Смеситель для умывальника Fina 101 ASCO armatura

Кухонні змішувачі АСКО Арматура користуються високою популярністю у наших покупців. Одна з причин цього - великий вибір різноманітних моделей. Залежно від ваших уподобань, побажань, типу раковини і розмірів кухні, ви можете вибрати змішувач для кухні з високим гусаком, зі стандартним (25 см) або коротким (15 см) гусаком, змішувач вентильний, важільний, з бічною ручкою або навіть настінний змішувач.

Вентильні змішувачі для кухні представлені моделями з високим поворотним гусаком різної форми. Ви можете підібрати модель з традиційним гусаком, з U-подібним виливом, з гусаком типу вухо або ялинка.

DSC_0220.jpg

Якщо у вас невелика кухня і мийка, то для економії місця відмінним рішенням стане купити змішувач для кухні з коротким виливом. У більшості випадків це моделі з картриджним робочим механізмом і важелем, форма і довжина якого залежить від серії.

Смеситель для кухни 15 см Fina 103 ASCO armatura

Купити кухонний змішувач з довгим виливом буде більш підходящим варіантом, якщо у вас велика глибока мийка і більше місця на кухні.  

Смеситель для кухни Luna 103 ASCO armatura

Окремо відзначимо змішувач на 1 воду або монокран. Це просте, доступне рішення для дачі, заміського будинку або саду. Незважаючи на невисоку ціну, монокран здатний значною полегшити вам життя, особливо на заміському відпочинку.

Монокран Jenna 100 ASCO armatura