З початком весни настає сезон не лише польових робіт. Це час, коли починається ще й сезон будівельних і профілактичних робіт, які полягають в діагностиці стану систем газо- і водопостачання, системи опалення, водоочищення, каналізації та й взагалі всього, що робить ваш дім затишним, комфортним і зручним. І це цілком логічно: труби, фітинги та інше обладнання протягом тривалого часу перебували під впливом низьких температур або ж видержували різкі чи часті перепади температур, тому значно зростає імовірність появи протікань, тріщин та деформацій, а також виходу з ладу автоматики та інших приладів.

Також коли земля повністю розмерзається і налагоджується температурний режим, будівельники і господарі беруться до створення нових систем водопідведення, каналізації, опалення тощо. Як результат, зростає попит на відповідну продукцію. Хітами продажів весняної пори стають поліпропіленові та поліетиленові труби і фітинги, а також труби і фітинги для каналізації.

Далі ми детальніше поговоримо про те, що саме найчастіше купують в магазині сантехніки ТРОЙНИК цієї весни.

Поліпропілен. Власне, продукція з поліпропілену користується попитом весь рік, однак пік продажу все ж припадає на весну-літо. Саме в цей час активно проводяться ремонтні роботи, які включають створення системи опалення, підключення котлів, радіаторів, колонок, іншого обладнання. Для цього все частіше використовують труби і фітинги ппр. При правильному виборі та монтажі вони можуть експлуатуватися довго і надійно, при цьому коштувати відносно небагато і завдяки малій вазі не створюють додаткового навантаження на стіни.

Поліпропіленові труби ТЕВО

Поліпропіленові фітинги ТЕВО

Для гарячого водопостачання і опалення правильним рішенням буде купити труби ппр армовані алюмінієм або скловолокном, для холодного частіше використовують поліпропіленові труби PN20. Для з’єднання ділянок трубопроводу в нас представлений широкий асортимент ппр фітингів білого (ТМ ТЕВО, Туреччина) і сірого кольорів (ТЕВО, Туреччина і Fora, Україна). Це рівнопрохідні перехідники, а також редукційні та з переходом на зовнішню / внутрішню трубну різьбу. Це дозволяє під’єднати трубопровід з ппр до металевого. Труби з поліпропілену в нас теж представлені в сірому і білому кольорі. Для робіт всередині приміщень більшою популярністю користуються білі, оскільки вони виглядають естетичніше.

ПЕ-труби та поліетиленові фітинги найчастіше купляють для облаштування систем поливу і холодного водопостачання. В нашому асортименті представлені труби ПЕ 80 та ПЕ 100, а також затискні компресійні фітинги до них (муфти, трійники, коліна) з різними варіантами кінцевиків (затискна обойма, внутрішня або зовнішня різьба).

ПЕ-труба

ПНД фітинги


Найбільше від зимових морозів потерпають каналізаційні труби. Вони не лише потрапляють під дію низьких температур, а й декілька разів за сезон можуть «пережити» повне замерзання / розмерзання води. Як результат, дуже часто з настанням весни проявляються такі проблеми, як протікання і тріснуті через розширення льоду труби. Тоді доводиться ремонтувати або і повністю замінювати каналізацію. З цієї причини все активніше купують каналізаційні труби і фітинги.  В нашому магазині представлений широкий вибір труб і фітингів для зовнішньої та внутрішньої каналізації, в тому числі продукція одного із лідерів європейського ринку – компанії PESTAN (Пештан),Сербія.

Труби для каналізації

Фітинги для каналізації

І якщо вже ми говорили про водопостачання, то слід згадати про фільтри для води. Магістральні фільтри, фільтри  грубої очистки та самопромивні фільтри – всі вони потрібні, аби ми могли вживати максимально очищену воду, а також щоб захистити побутову техніку, котли і бойлери від поломок і продовжити термін їхньої експлуатації. Саме тому при загальній профілактиці систем водопостачання і опалення радимо звернути увагу і на фільтруючі елементи.

Часто з настанням весни замінюють змішувачі, особливо на дачах та в приміських будинках. Як правило, такі будинки взимку не опалюються, відповідно, і сантехніка, і особливо гнучкі підведення потерпають від низьких температур та від того, що ними тривалий час не користуються. Відповідно, повернувшись весною на дачу, можна застати неприємний сюрприз у вигляді потрісканих або деформованих шлангів чи змішувачів, які почали протікати. В асортименті нашого магазину представлені як кухонні змішувачі та змішувачі для умивальника, так і монокрани. Також у ТРОЙНИКу можна купити шланги для змішувачів в металевому обплетенні та металеві гофрошланги (металорукави), які хоч і коштують дорожче, зате служать набагато довше.

Шланги для змішувачів