Сьогодні, коли тарифи на ЖКГ та й ціни в цілому ростуть буквально на очах, саме час задуматися про те, як максимально скоротити витрати і заощадити кошти, при цьому не змушуючи себе терпіти будь-які незручності або відмовлятися від необхідного. У разі, якщо мова йде про економію коштів на опалення, то найкращим варіантом є установка індивідуального опалення та опалювального обладнання.

Твердотопливные котлы Viadrus

Категорія цих товарів дуже широко представлена ​​на ринку. Користувач може підібрати модель, яка оптимально йому підходить, виходячи з габаритних показників, показників потужності, способу завантаження, а також виробника.

На даний момент лідером вітчизняного ринку опалювального обладнання є чеська компанія Viadrus. Багаторічний досвід, тривалий термін експлуатації, високі стандарти якості, які відповідають європейським вимогам згідно з ISO 8001 і ISО 14001, відповідність сучасним екологічним нормам виробництва і експлуатації, надійність і бездоганна репутація - все це зайвий раз доводить, що перед нами - справжній лідер і флагман в своєму сегменті ринку.

Твердопаливні котли Viadrus виробляються з якісного чавуну і діляться на моделі з ручним і автоматичним завантаженням. Вартість останніх вища, якщо порівнювати її з цінами на котли з ручним завантаженням. Найпопулярнішими такими моделями в асортименті Viadrus є чавунні твердопаливні котли Viadrus Hercules U 22 з ручним завантаженням.

Котлы для отопления Viadrus

Ця модель має багато переваг і позитивних відмінностей в порівнянні з конкурентами. Котли Віадрус Геркулес відрізняються зручністю користування і експлуатації. У них передбачено збільшений отвір для завантаження палива, яким, залежно від модифікації, можуть бути дрова, коксівне вугілля, антрацит, інші види вугілля, пелети, деревина, відходи деревообробної галузі та ін. Твердопаливний котел Viadrus Hercules U 22 дозволяє використовувати великі шматки дерева діаметром до 22 см, а також деревину з підвищеною вологістю до 25%.

Отопительные твердотопливные котлы Viadrus

Котли Viadrus Hercules U 22 можуть працювати в системах з природною і примусовою циркуляцією води, а також використовуватися в відкритих і закритих опалювальних системах. Відзначимо, що при установці котла Віадрус в закритій опалювальній системі необхідна установка термостатичних запобіжників. Діапазон потужності котлів серії Viadrus Hercules становить 12-72 кВт, потужність можна змінювати за допомогою зміни кількості секцій теплообмінника.

Твердотопливные котлы Viadrus Hercules U 22

Додатковими плюсами, які дозволяють зрозуміти, чому купити котел Viadrus Hercules збираються все більше людей, можна вважати їхні низькі вимоги до димової тяги, водяне охолодження решіток, простий монтаж і зручне управління.