Цього разу ми не просто розширили асортимент, а фактично пропонуємо вам продукцію нової товарної групи: гранітні кухонні мийки!

Врізні гранітні мийки COSH виробництва Польщі підкреслять стиль і індивідуальність вашої кухні. На сайті представлені круглі, овальні, квадратні і прямокутні мийки на одну чашу, а також прямокутні мийки з основною та додатковою чашею. Прямокутні і овальні мийки з крилом поставляються без отвору для змішувача, вони є оборотними.

Гранітні мийки мають ряд незаперечних переваг, яких позбавлені мийки з нержавіючої сталі. Серед іншого відзначимо їхню довговічність, міцність, надійність, привабливий і дорогий зовнішній вигляд, стійкість до впливу високих температур і більшості хімічних засобів.

Мийки з граніту також є вельми гігієнічними, оскільки на їхній поверхні не утворюється наліт, значить, і догляд значно спрощується.

Важливою особливістю мийок COSH є матеріал, з якого вони виготовлені. Хоча такі мийки і називають гранітними, для їхнього виробництва використовується композитна суміш, що складається зі змішаної в певній пропорції гранітної крихти і полімерного сполучного материалу. Як результат, виходить мийка, яка в чомусь навіть перевершує мийки з натурального каменю: вона легше, дешевше, а також легко піддається шліфуванню у випадку подряпин і відколів.