В асортименті нашого магазину представлений широкий вибір латунних різьбових фітингів різних цінових категорій як зарубіжних, так і вітчизняних виробників. Ми вже багато писали про італійські фітинги преміум якості RSk або турецькі ASCO. Також говорили про українську торгову марку STA, яка пропонує бюджетні моделі. Тепер трохи розповімо про ще один бренд – Никифоров. Його продукція теж представлена ​​в магазині ТРОЙНИК.

ПП "Никифоров" виникло в 1999 році на базі колишнього заводу "Радіодеталь". Основні напрямки роботи підприємства - це продукція виробничо-технічного призначення, вироби з металу та сантехнічні вироби. В асортименті компанії, таким чином, представлені армовані шланги для підведення води і газу та кульові крани, металопластикові труби з монтажною комплектацією, сантехнічні вироби з латуні, виконані методом лиття під високим тиском і інші металеві вироби.

Наявність виробничих потужностей дозволяє заводу випускати запірну арматуру з повним технологічним циклом: від виготовлення заготовок, механічної обробки і збірки до випробувань і контролю якості готового виробу.

У нас ви зможете купити латунні фітинги Нікіфоров різних видів. В асортименті є трійники, кутники, муфти, заглушки, хрестовини, ніпелі, перехідники, згони, подовжувачі, футорки, врізки, штуцери для лічильників, контргайки, ремонтні врізки - всього близько двохсот артикулів. Також в наявності є поливальні крани і вентильні крани з ручками-човниками і баранчиками.

Особливу увагу звернемо на те, що фітинги Никифоров у нас представлені в широкій розмірної лінійці і з різними варіантами різьблення для підключення. Як результат, клієнти магазину можуть купити фасаніну практично для всіх типів монтажних робіт і створення металевих трубопроводів.

Фітинги Никифоров також дуже подобаються нашим клієнтам завдяки доступній і привабливій ціновій політиці.  Вони належать до класу економ, але відносно невелика вартість не досягається за рахунок втрати якості. Фітинги виконані з якісної латуні, однак, у них немає хромованого покриття. Тож якщо для внутрішніх монтажних робіт вам важливий естетичний вигляд трубопроводу, краще все ж придивитися до хромованим фітингів RSk або ASCO.

Консультанти нашого магазину з радістю допоможуть вам підібрати потрібні фітинги, дадуть відповіді на всі питання, а якщо потрібно сформувати велике замовлення, просто надсилайте нам перелік необхідного, і ми допоможемо з цим розібратися.