Кухонна мийка сама по собі річ досить проста, зрозуміла і дуже поширена. Щоб її встановити, не потрібно ніяких особливих знань і використання складного інструменту. Та й вибрати таке «обладнання» досить просто, особливо якщо воно вже не один рік встановлено у вас на кухні і прийшов час зробити заміну. Власне, якщо саме цим ви зараз і зайняті, то пропонуємо уважніше придивитися до мийок для кухні LIDZ.

Асортимент моделей цього польського виробника вас приємно порадує. Тут представлені мийки різних форм, глибини і способу установки, щоб ви змогли підібрати те, що є кращим рішенням саме для вашої кухні. Те, що в мийках ЛІДЗ в будь-якому випадку залишається незмінним, це якість, надійність і продуманість від цієї торгової марки.

Далі ми детальніше розповімо про види цих мийок, про те, чим вони відрізняються і на що звернути увагу при виборі.

Врізні мийки LIDZ

Цей тип для установки передбачає наявність спеціального отвору в стільниці або інших меблях. Мийки даної категорії представлені моделями круглої, овальної і прямокутної форми. Зверніть увагу, що багато з них поставляються без отвору під змішувач. Це означає, що ви самі вирішуєте, яким боком повернути мийку, тим самим зробивши її з правим або з лівим крилом на ваш розсуд. Однак, якщо це не є для вас критичним, можна купити кухонну мийку з уже прорізаним отвором.

Дуже важливим при виборі є тип покриття. Їх є три: матове (сатин, SATIN), глянсове (поліш, POLISH) і ребристе (декор, DECOR). Відповідно, кожен має свої плюси і мінуси, які обов'язково варто враховувати, якщо потрібно вибрати мийку для кухні.

Матове покриття, на думку більшості господинь, є оптимальним рішенням. На ньому значно менше видно плями і бризки, і доглядати за ним легше.

Глянсове покриття виглядає набагато привабливішим і стильнішим, буквально сяючи на кухні, але вам доведеться дуже постаратися, щоб таким блискучим воно було постійно, і вести непримиренну війну навіть з найменшими бризками. Та й в цілому поліровані мийки вимагають особливого догляду.

Найменше забруднення помітні на ребристій поверхні. Однак, і тут не все так просто: щоб ідеально вимити таку нерівну поверхню, теж доведеться докласти зусиль.

Як бачите, який варіант ви б не обрали, все одно знайдеться щось «за» і щось «проти». Вибір все одно залишається за вами, просто варто враховувати все вищесказане.

Є ще один важливий момент, який не просто так вказується в назві моделі - це товщина листа нержавіючої сталі. У нас можна купити мийку LIDZ з товщиною стінки 6 або 8 мм. Цей показник дуже важливий, оскільки вказує на стійкість до ударів. У всіх трапляється, що в мийку падає важка кришка, каструля або інші тверді чи гострі предмети. Вони можуть не тільки подряпати поверхню, що вже є досить поганим, оскільки руйнується спеціальне захисне покриття і з'являється ризик виникнення корозії, але і деформувати її в цілому.

Накладні мийки LIDZ

Це не настільки популярні моделі, як врізні, однак, і на них є покупець. Накладні мийки часто купують для дач, літніх кухонь або як тимчасове рішення.

Головна особливість монтажу накладних мийок в тому, що вони «надягають» на спеціальну тумбу. У нашому магазині можна купити прямокутну мийку цього типу з матовим покриттям. Товщина сталі в даних моделях становить 6 мм, і це ще одна причина, чому їх рідко використовують як постійне рішення для кухні.

Ну і підбиваючи підсумки, скажімо ще, що мийки LIDZ мають гумовий ущільнювач і поставляються разом з сифоном. Якщо ж вам потрібен сифон з виходом для пральної або посудомийної машини, радимо перейти в розділ «Сифони».