Монтуєте систему опалення та теплої підлоги? Ми знаємо, як спростити вам завдання і пропонуємо звернути увагу на колекторні ящики в зборі.

Колекторний ящик або шафа в зборі включає в себе безпосередньо колекторний ящик, в якому встановлено колекторну групу з витратомірами, термостатичний кутовий кран, термоголовку, латунні євроконуси, кінцевий елемент з відводом повітря і коннектор для підключення циркуляційного насоса. Фактично, тут зібрано все необхідне, щоб ви могли відразу приступити до монтажу.

У нашому асортименті представлені колекторні шафи в зборі двох типів: внутрішні та зовнішні. Внутрішні ящики відрізняються прихованим монтажем і ще називаються вбудованими. Зовнішні ящики або по-іншому приставні не передбачені для того, щоб їх ховати в стіну.

Також збірні шафи відрізняються кількістю виходів. У нас ви знайдете ящики з колекторними групами з вбудованими витратомірами на 3, 4, 5 і 6 виходів.

Відзначимо ще, що самі ящики зроблені з оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям і пофарбовані в білий колір методом порошкового фарбування. У них також передбачений замок, щоб шафа можна було закрити на ключ і обмежити до нього доступ дітям і тваринам.