Так склалося, що змішувач - не просто прилад, який подає воду. Він став повноцінним предметом декору. А для гармонійного оформлення інтер'єру є ще більш підходящі рішення - кольорові змішувачі.

Завжди хочеться чогось незвичайного, святкового. Облаштовуючи житло, ми підбираємо кольори, шукаємо загальну гаму, прагнемо до індивідуальності, неповторності. Все це легко втілюється в кольоровому змішувачі. З його допомогою ви легко розставите потрібні акценти там, де це необхідно. Важлива деталь: потрібно, щоб прилад вливався в загальний вигляд кімнати. Такі сантехвироби пропонуються в різних кольорових рішеннях: мармурі, нікелі, бронзі, золоті, червоні, чорні, білі та інші.

Чорний змішувач для кухні Bianchi

Не можна сказати, що кудись кольоровий змішувач підійде краще, а кудись не дуже. Впевнені, такі моделі стануть родзинкою всюди: на кухні та у ванній кімнаті. Що стосується ванни, то краще, щоб всі змішувачі були однієї серії одного виробника, або, в крайньому випадку, витримані в одному стилі.

І все ж, яким красивим змішувач б не був, він все одно піддається перепадам температур, тиску і весь час контактує з водою. Надійний, якісний виріб обов'язково витримає такі випробування.

Корпуси змішувачів найчастіше виготовляють з латуні (сплаву міді з цинком), завдяки чому вони мають солідну вагу. А це найважливіший показник якості. Зверху прилади додатково покривають спеціальним матеріалом.

Саме час розібратися в варіантах поверхневої обробки кольорового змішувача. Чітко розмежуємо, які варіанти покриття бувають в цілому.

Хромування – найпоширеніша обробка. Є глянсове і матове. Перед нанесенням шару хрому поверхню обробляють іншим матеріалом – нікелем. Якщо в цифрах – товщина хрому повинна становити не менше 6 мікрон. Виробник може вказувати це в супутніх документах. Хром - це в першу чергу привабливий зовнішній вигляд завдяки приємному блиску, стійкість до корозії, гіпоалергенність, додаткова міцність.

Фарбування емаллю. Емаль наноситься на поверхню методом напилення, після чого змішувач обпалюється в печі при температурі 180 градусів. Виходить досить тверде покриття, оскільки воно щільно прилягає до основи. Емаль додає симпатичного блиску. Вона дружить з вологою і не допускає мінеральних відкладень. Але варто знати, що таке покриття не терпить пошкоджень і вимагає з нашого боку уважного догляду.

Вбудований змішувач для душу Bianchi білий

Бронза. Мідь. Сплав міді з оловом - це і є бронза. Виглядає багато і дорого. Так само, як і сама мідь. Відмінно вписуються в інтер'єр в стилі «ретро». Насправді є 3 варіанти покриття для таких змішувачів, зроблені за новітніми технологіями:

  • мідного і бронзового вигляду надає шар особливої фарби;
  • коли за допомогою спеціальної технології на корпус з латуні наноситься шар бронзи. А ось мідь напилюють за допомогою іншого методу - електролізу;
  • і найдорожчий - коли весь корпус виливають з бронзи і начищають його до блиску.

Якщо до такого змішувача підібрати мийку, раковину або ванну, то виглядати це поєднання буде шикарно і романтично.

Змішувач Bianchi бронзовий

Анодування. Це сучасний високотехнологічний метод. Тільки змішувачі преміум класу удостоєні такого дорогого методу виробництва. Основна його перевага - надання твердості, міцності, довговічності. А причина криється в тому, що таке покриття зовсім не має мікротріщин. Воно воєдино зливається з металевим корпусом приладу. Це прекрасний захист від потемніння і нальоту. Йому ніяк не зашкодить довкілля і навіть механічні пошкодження (звичайно, помірні). Радує і те, що немає практично ніяких кольорових обмежень, до того ж деякі моделі можуть поєднувати відразу кілька відтінків. Так що дизайнерські можливості дуже великі завдяки такому типу покриття.

Всі ці варіанти обробки поверхні змішувача зносостійкі, довговічні і надійні. Кожен виробник дає гарантію на свою продукцію. Про це не варто забувати і цікавитися у продавця.

Змішувач для біде Bianchi латунь

Конструктивно кольорові змішувачі нічим не відрізняються від звичайних:

  • робочий механізм змішувач (з одним важелем, управління проводиться за допомогою картриджа) або двухвентильний (два поворотних вентиля, управління відбувається завдяки двом кран-буксам);
  • гусак може бути литим або поворотним;
  • гусак по висоті буває стандартним або високим, а по довжині - коротким або довгим;
  • залежно від типу кріплення змішувачі діляться на врізні - монтаж безпосередньо на виріб, вбудовані - на стіну, підлогові - кріплення до підлоги.

Про кольорові змішувачі ми написали тільки в загальних рисах, але головне, про що хотілося б нагадати, - кольоровий змішувач виглядає стильно, цікаво і красиво не сам по собі, а якщо він гармонійно вписується в інтер'єр. Тому якщо зібралися купити таку модель, наперед подумайте про колір раковини і інших аксесуарів.
Бажаємо тільки приємних покупок!