Літо вже не за горами, а значить, дачники, городники, садівники та й усі любителі квітів, трав'яних газонів, свіжих домашніх овочів і зелені починають потихеньку готуватися до поливного сезону. Відповідно, питання вибору поливального шланга знову стає актуальним.

Поливочный шланг купить в Киеве

Поливальні шланги - річ абсолютно незамінна в кожному господарстві. Використовують їх на присадибних ділянках, сільськогосподарських угіддях, для всіх видів поливальних робіт і навіть на будівельних майданчиках і для миття машин. Ось чому варто відповідально підійти до питання про те, як вибрати якісний шланг для поливу.

Здійснюючи покупку, особливу увагу варто звертати на те, з якого матеріалу зроблений шланг. Найпоширенішими і найпрактичнішими є тришарові шланги. У них між внутрішнім і зовнішнім шаром (так званим «кожухом») є ще і третіє шар - армована тканинна прокладка. Тривалість терміну експлуатації шланга і якість роботи з ним безпосередньо залежать від якості кожного шару.

Збираючись купити поливальний шланг, зверніть увагу на його «кожух». Він повинен бути міцним, але гнучким. Оскільки під прямими сонячними променями в умовах постійної вологості можливий розвиток водоростей і інших мікроорганізмів, краще відмовитися від прозорих шлангів на користь різнокольорових, таких, як Метеор або Радуга Економ. Для того, щоб продовжити термін експлуатації шланга для поливу, також використовується спеціальне покриття з захистом від УФ-променів.

Вибираючи поливальний шланг, орієнтуйтеся і на умови його експлуатації, а саме на температурний режим, тиск води, область застосування. Шланг для поливу постійно знаходиться під впливом несприятливих факторів: сонце, тертя об різні поверхні, перепади температури. Тому не варто економити на зовнішньому покритті, яке страждає найбільше. Середній термін придатності поливального шланга - 5 років, але він дуже залежить від умов експлуатації та зберігання. Для поліпшення останніх рекомендується придбати спеціальну котушку для зберігання і використання.

Шланг для полива

              

Важливо уникати згинів і заламувань шланга. Тут дуже виручає армування. На практиці це означає, що шари шланга прошиті поліамідної ниткою. Армування дозволяє уникнути перегину шланга, перекриття подачі води, а також робить його більш жорстким і продовжує термін експлуатації.