Термінали самообслуговування стають все популярнішими з кожним днем. З їхньою допомогою ми можемо оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний рахунок, оплатити послуги інтернет-провайдера, поповнити власний картковий рахунок або переказати кошти зі свого рахунка на рахунок іншої фізичної або юридичної особи. Власне, останнє і стало причиною того, що сьогодні більшість інтернет-магазинів пропонують такий спосіб оплати замовлення, як безготівковий розрахунок за реквізитами.

oplata-zakaza-cherez-terminal-privat

Цей спосіб оплати є дуже практичним і зручним, оскільки позбавляє вас від необхідності тримати при собі готівкові кошти і дає можливість вибирати, чи буде вам зручніше зробити платіж, поповнивши розрахунковий рахунок магазину готівкою, або ж за допомогою карти.

Зверніть увагу, що для оплати товару або послуги через термінал актуально поняття банківського часу. Це час до 16:00, коли здійснюється зарахування коштів на рахунок. Платежі, зроблені після 16:00, будуть зараховані з ранку наступного робочого дня. Це стосується і платежів, зроблених у вихідні дні.

Далі ми детально розкажемо, як оплатити замовлення через термінал Приватбанку.

Після оформлення замовлення та узгодження способу оплати менеджер інтернет-магазину зручним для вас способом (факс, скайп, електронна пошта) висилає рахунок-фактуру, в якому вказані реквізити розрахункового рахунку. Оплатити такий рахунок можна в касі відділення будь-якого банку або ж зробити платіж через термінал самообслуговування.

Виходячи з того, що даний вид оплати є відносно новим, досить часто у споживачів виникає питання, як оплатити замовлення за реквізитами. Ми розповімо, як зробити оплату через термінал самообслуговування ПриватБанку.

Почнемо з того, що такі термінали встановлюються головним чином у відділеннях банку, хоча їх все частіше можна побачити в торгових і розважальних центрах і великих магазинах. Варто, однак, зазначити, що якщо ви вперше проводите оплату через термінал або не зовсім впевнені, що зможете зробити це правильно, краще все ж звернутися до відділення банку, де співробітники допоможуть провести розрахунок.

Для початку оплати замовлення за реквізитами рахунку інтернет-магазину в головному меню вибираємо блок «Оплата інших послуг». Він знаходиться зліва на сторінці головного меню. 

Терминал самообслуживания ПриватБанк

Далі вибираємо пункт «Знайти підприємство за назвою або за реквізитами». 

Терминал самообслуживания ПриватБанк_2

В новому вікні вибираємо пункт «Розрахунковий рахунок».  

Терминал самообслуживания ПриватБанк_3

Терминал самообслуживания ПриватБанк_4

Після графи цього поля є значок віртуальної клавіатури.  Натисніть його, введіть розрахунковий рахунок магазину (він обов’язково повинен починаться на 2600) і підтвердіть свої дії. 

На екрані терміналу повинна з’явитися назва підприємства, рахунок якого ви оплачуєте. Обов’язково переконайтеся, що всі введені дані правильні, і підтвердіть це.    

Терминал самообслуживания ПриватБанк_5

Можливо, на екрані з’явитися необхідність вказати призначення платежу. Це може бути «Оплата за послуги» або «Оплата за товар». Вкажіть потрібне. 

В наступному вікні з’явитися меню, в якому потрібно зазначити суму платежу і ваші ПІП. Зробити це можна з допомогою віртуальної клавіатури, іконка якої знаходиться справа від графи вводу, і знову підтвердити дію. 

Терминал самообслуживания ПриватБанк_6

Після цього ви вже можете безпосередньо здійснити оплату, вибравши, будете оплачувати готівкою або карткою. Якщо це буде оплата готівкою, майте на увазі, що термінали самообслуговування здачі не видають і не приймають дрібні купюри. Далі залишається тільки підтвердити платіж.

Після цього термінал самообслуговування ПриватБанку видає чек. Не викидайте його! Такий чек є підтвердженням проведеної оплати замовлення.