Всім подобаються красиві речі, нехай то будуть милі дрібнички або витончені меблі. І тут логічно запитати: а хіба сантехніка гірша? Хіба красивий, витончений дизайн змішувача не радує око? Особливо якщо мова йде про змішувачі преміум-якості від італійського бренду Bianchi. Стиль, продуманість, надійність і вишуканий дизайн - все це про них.

Ми не просто так розширили свій асортимент цією продукцією. У магазині ТРОЙНИК велика увага приділяється тому, щоб покупці могли вибрати товар різних цінових категорій. Ось тому у нас і з'явилися Бьянчі.

Товарна лінійка цього відомого італійського виробника включає як цілком доступні моделі, так і серії дорогих і оригінальних рішень. Бренд Bianchi пропонує змішувачі для ванни, кухні, умивальника, душу і біде. Розповімо про них детальніше.

Почнемо зі змішувачів в ванну. Це найрізноманітніша в плані дизайну категорія. Тут можна підібрати як класичну модель з поворотним або литим гусаком, так і змішувачі, які кріпляться на бортик ванни або, наприклад, з дуже незвичайним дизайном корпусу і лійки. Додамо сюди ще вбудовані змішувачі для душу. Особливо в плані дизайну вирізняються серії Amelix і Old Fashion. Вони незвичайні, оригінальні і витончені. Це рішення, які може і не підійдуть усім, але точно зможуть звернути на себе увагу людей з почуттям стилю та індивідуальності.

Змішувач Bianchi легко вписується в інтер'єр в будь-якому стилі, адже виробник пропонує дійсно широкий вибір. Акценти робляться на все: матеріал, покриття, колір, дизайн. Так, тут подбали про те, щоб ви могли вибрати між хромованим, латунних і нікельованим покриттям, а також моделями білого і чорного кольору. Все, від ретро і до стилю хай тек, можна підібрати серед представлених серій змішувачів Бьянкі.

Втім, це стосується не тільки змішувачів для ванни. Також справедливо воно і для всіх інших типів. Наприклад, ніяк не можна обійти стороною кухонні моделі.
Змішувач в кухню - це взагалі окрема історія. Він повинен не просто красиво виглядати і ідеально вписуватися в інтер'єр, але і підходити для мийки і бути зручним для частого активного користування. Відповідно, Bianchi пропонує вентильні і картриджні моделі з високим і стандартним гусаком, які мають хромоване або нікельоване покриття, покриття бронза або корпус, пофарбований в білий, чорний колір і під мармур.

Наші покупці можуть вибрати як класичний кухонний змішувач, так і відмінні рішення в стилі ретро, відтворюючи, наприклад, кухню вікторіанської епохи, або моделі зі строгими прямими лініями і мінімалістичними ручками для кухні в сучасному стилі. Це ж стосується і змішувачів для умивальника і біде.

Елітні змішувачі Bianchi - це категорія товару, створена не тільки для людей, які мають можливість їх придбати, але і для тих, хто цінує оригінальний підхід, має почуття стилю і прагне підкреслити свою індивідуальність. Ну а магазин сантехніки ТРОЙНИК зробить все, щоб вибрати і купити потрібне вам було зручно і вигідно.