Багатьом здається, що змішувач - пристрій універсальний і якщо і допускаються якісь модифікації, то тільки такі, що стосуються дизайну. Насправді часто бувають ситуації, коли всім звичний змішувач не зовсім зручний для використання. У лікарнях, де потрібно зберігати стерильність, в перукарнях і салонах краси, де руки часто бувають зайняті або забруднені, не завжди зручно використовувати звичний картриджний змішувач, не кажучи вже про вентильний.

У таких випадках дуже знадобляться змішувачі ліктьові. Вони відрізняються тонкою, подовженою і витягнутою вгору ручкою. Такою легко регулювати потік води за допомогою ліктя, звідки і назва.

Тепер в нашому магазині ви можете купити ліктьовий змішувач Haiba Hirurg-004. Це зручний і практичний пристрій в плані функціоналу. Медичний змішувач ліктьовий є картриджною моделлю з кріпленням на шпильці з вбудованим аератором, який поставляється в комплекті з гнучкими підводками і кріпленнями. Зроблений змішувач з високоякісної латуні і має хромоване покриття.