Однією з найновіших груп товарів в нашому магазині є гранітні кухонні мийки. На вітчизняному ринку вони ще не встигли набути такої широкої популярності, як мийки з нержавіючої сталі, але вже впевнено починають це робити.

Багатьох покупців бентежить ціна гранітних мийок. Дійсно, вони коштують дорожче, ніж більш звичні нержавіючі, але і мають ряд переваг, які залишаються недоступними для їхніх металевих родичів. Мийки з гранітної крихти можуть мати найрізноманітніші форми і кольорові рішення, вони відмінно поглинають шум, стійкі до механічних впливів (адже ніхто не застрахований від того, щоб впустити в мийку важку кришку або каструлю), а якщо і з'явився якийсь скол, його можна легко зашліфувати. А ще гранітна мийка - це завжди красиво і вишукано, гігієнічно і зручно.

У нашому магазині продається продукція польської компанії Cosh International Limited, яка була заснована в 1989 році у Варшаві. Сьогодні продукція цього бренду - а це змішувачі, мийки з нержавіючої сталі і граніту, рушникосушилки, аксесуари для ванних кімнат, виробляються в Польщі, Болгарії та Китаї. Сантехніка Кош продається в багатьох східноєвропейських країнах, а з 2016 року поставляється і в Україну.

Девіз компанії Cosh звучить як «Атмосфера комфорту», ​​і вона робить все, щоб йому відповідати. Якщо ви зважилися купити гранітну мийку, будьте впевнені, що отримаєте відмінну європейську якість, широкий модельний ряд з великою кольоровою гамою для вибору і надійну, перевірену часом, стильну і красиву сантехніку.