Де найкраще купувати сантехніку: на ринку, в гіпермаркеті або в інтернеті?

Давайте обговоримо, на що ми звертаємо увагу при виборі сантехніки.

1) Ціна. На ринку все коштує дорожче. В будівельному гіпермаркеті ціни нижчі, однак при покупці сантехніки Ви оплачуєте роботу численного обслуговуючого персоналу - від прибиральниці до сотні касирів, цілих бригад охорони і сотні співробітників офісу. В інтернеті Ви платите менше. З повною упевненістю заявляємо, що ціни в інтенет-магазині сантехніки "Трійник" на багато позицій нижчі на 40% ніж на ринку і до 20% різниці в ціні з ключовими гіпермаркетами. 

  rynok.jpg

2) Вибір. Для того, щоб підібрати потрібний товар на ринку, Вам необхідна консультація продавця і тут Ви цілком залежите від його кваліфікації і бажання продати Вам що-небудь якнайдорожче. У гіпермаркеті продавця взагалі знайти важко і не докличешся, коли він потрібен. Як тільки продавець  бачить покупців, він лякається, тікає або заявляє, що не з цього відділу. Знайома ситуація, чи не так? В інтернет-магазині при підборі товару Ви бачите весь асортимент. У будь-якому зручному для Вас порядку, найдешевші товари не ховаються від Вас. Консультація продавця доступна, якщо у Вас є під рукою телефон.

santehnika-podolsk-2.jpg

3) Асортимент. Ринок і гіпермаркети закуповують найпопулярніші товари. Полиці не вигідно віддавати під рідко запитуваний товар. Місце на полицях коштує дорого. У той же час на складі інтернет-магазину є товари, які купуються рідко і під замовлення. Ціна знаходження товару на складі і на стелажі в торговому залі відрізняється в рази. 

На що потрібно звернути увагу при виборі інтернет-магазину?

1.       Чи відображається наявність товару? Якщо біля кожного товару зазначено "наявність уточнюйте" - це означає, що інтернет-магазин свого складу не має, а займається перепродажем. Неважко здогадатися, що ціна в даному випадку буде близька з ціною в гіпермаркеті або на ринку. Інтернет-магазин "Трійник" має  власний склад, тому наші ціни і наш асортимент завжди на висоті.

2.       Чи є підбір товару за ключовими характеристиками? Який сенс ритися, наприклад, в 100 видах рушникосушарок, щоб вибрати тип "змійка"? Наш сайт побудований так, що будь-який товар можна знайти за ключовими словами або за критеріями відбору.

3.       Зв'язок. Чи доступні всі засоби зв'язку: телефон, міський та мобільний (всі ключові оператори), чи працює електронна пошта.

4.       Чи можливий само вивіз? Якщо він відсутній, то умови зберігання такі, що краще їх покупцеві не показувати. Нам приховувати нічого: в офіс "трійників" Ви можете прийти в робочий час. Ми будемо Вам раді.

І останнє: в інтернет-магазин просто можна зателефонувати і порадитись - спробуйте це зробити в величезному гіпермаркеті  або на ринку, під проливним дощем або на морозі мінус 20. Інтернет-магазин сантехніки "Трійник" завжди радий допомогти Вам у виборі сантехніки. Тому що це те, що ми вміємо і любимо продавати. Чекаємо Вас!