Екологічність і безпека для навколишнього середовища - це вимоги, які все активніше висуваються до будь-якої продукції. Фільтри і очищення води в цьому випадку теж не виняток, тому ТМ ФОРА пропонує новинку - екофільтр для пральних машин вже у продажу!

Такі фільтри вітчизняного виробництва призначені для захисту нагрівального елементу і барабана пральної машини від утворення накипу, білого нальоту і корозії. Завдяки цьому підтримується ефективність роботи: якість прання з часом не знижується, електрика і пральний порошок використовуються більш економно.

Головною особливістю екофільтрів для пральних машин Фора є те, що в них замість традиційних кристалів поліфосфату використовується екологічно безпечний антинакиповий наповнювач. Його використання не несе шкоди навколишньому середовищу, відповідає екологічним вимогам ЄС і є безпечним для природи.

Екофільтр призначений для холодної води, його ресурс становить 300 прань, після чого антинакипний наповнювач можна замінити. Він доступний у продажу в ємностях по 500 мл.