Пральна машинка в будинку вже стала такою ж необхідною і незамінною річчю, як холодильник або плита. Ми просто не можемо від неї відмовитися, відповідно, при ремонті або переїзді приділяємо велику увагу питанням установки і підключення цього приладу.

Таку побутову техніку найчастіше встановлюють або на кухні, або у ванній кімнаті. І це цілком зрозуміло: їй потрібно підключення до водопроводу і вихід (злив) в каналізацію. У даній статті більше уваги ми приділимо установці пралки на кухні і розповімо, що вам для цього знадобиться.

Почнемо з того, що для техніки важливо підібрати правильне і зручне місце. Пам'ятайте, що при роботі машинка вібрує, відповідно, не варто нічого на неї ставити або встановлювати таким чином, щоб зверху щільно прилягала стільниця.

Найчастіше машини для прання ставляться поруч з раковиною. Це значно спрощує їхню установку і заощаджує місце на кухні. В асортименті нашого магазину є мийки, які продаються з сифонами, що мають вихід для підключення посудомийної або пральної машини.

Також незамінним для установки пральної машини є приладові крани. Широкий вибір такої запірної арматури теж у нас є.

При роботі вам обов'язково знадобляться два види шлангів: для подачі і для зливу води. Вже з назви зрозуміло, що шланги подачі (заливні) подають холодну воду, а зливу (зливні) відводять брудну мильну воду в каналізацію. Позитивним моментом є те, що довжина таких підводок від 1 до 5 м, значить, ви точно зможете підібрати потрібний розмір.

Також радимо не забувати про антинакипні фільтри. Вони дозволяють продовжити життя пральної машини, захищаючи важливі її деталі від накипу. Всі знають про якість нашої трубопровідної води, тому навряд чи хто стане заперечувати, що солі, які утворюють накип, призводять до поломки техніки. А купити поліфосфатний фільтр для пральної машини - це однозначно дешевше, ніж купити нову побутову техніку.

У магазині сантехніки ТРОЙНИК є все, що потрібно вам для підключення пральної машини на кухні. Це значно спрощує роботу, якщо все необхідне можна знайти в одному місці, не витрачаючи зайвих грошей і часу. Особливо якщо враховувати, що доставити покупку вам можуть як кур'єром (Київ та область), так і Новою Поштою. Так що вибирайте, при необхідності консультуйтеся з нашими менеджерами та оформляєте замовлення!