Поліпропілен все активніше займає лідируючі позиції не лише на світовому, а й на вітчизняному ринку сантехнічної продукції. Він легкий, довговічний, невибагливий і дешевий.

В нашому магазині є широкий вибір такої продукції, а найширше представлений поліпропілен марки ТЕБО виробництва Туреччини. Це один із лідерів на ринку, оскільки поєднує в собі такі важливі якості, як надійність, тривалий строк служби і естетичний вигляд. В цілому, так сказати можна про більшість поліпропіленових труб і фітингів, а от що справді вирізняє цю торгову марку – то це те, що ТЕБО пропонує повний асортимент продукції ппр білого кольору, яка завжди є в наявності.

В нас ви можете купити білий ппр, в тому числі труби поліпропіленові армовані алюмінієм і скловолокном, а також муфти, трійники, коліна, крани, хрестовини, американки, фільтри грубого очищення, зворотні клапани, кліпси, обводи, заглушки, колектори, бурти, фланці, планки.

Вся продукція сертифікована і заслужила вже багато схвальних відгуків від наших клієнтів.

Особливо схвально вони відгукуються про вибір білого поліпропілену. Він дозволяє провести внутрішні роботи не просто надійно, а ще й зберегти естетичний вигляд приміщення. Білі фітинги і труби ТЕБО менш помітні і відрізняються приємною фактурою.

Повний асортимент продукції, яка також поставляється і в сірому кольорі, в також наявні розміри і діаметри можна подивитися на сайті тебо.юа.