Дім – це місце, де вам повинно бути зручно, затишно і спокійно. Тут ви можете не просто пересидіти, а відпочити, розслабитися і проводити час з близькими. Відповідно, ніщо не повинно вам заважати і дратувати.

На жаль, в більшості випадків в реальному житті досягти такого практично неможливо. Галасливі сусіди, гул вулиці, працююча пральна машина за стінкою і звуки зливу води дуже часто вриваються в наш затишний світ. З деякими моментами важко щось зробити, а ось з тим, щоб більше не чути, коли вашому сусідові захотілося прийняти ванну, можна впоратися.

Але спочатку розберемося, чому взагалі так виходить, і ми чуємо труби в будинку. Причин тут декілька:
- Неправильний монтаж
- Неякісні (невідповідні) кріплення і їхнє нерівномірне розміщення
- Невірний розрахунок прохідності (діаметра) труби
- Загальна зношуваність труб і хомутів
- Поломки і деформації всієї системи
- Вібрації

То як же вирішити цю проблему? Зробити це допоможе безшумна каналізація. В першу чергу використання шумопоглинаючих труб необхідно в будинках з підвищеними вимогами до шумоізоляції (лікарні, санаторії, реабілітаційні центри). Сьогодні все частіше ця технологія використовується і в житлових комплексах, і в багатоповерхівках, і в приватних будинках.

У чому ж особливість безшумних труб для каналізації? В першу чергу в їхній конструкції. Такі труби мають потовщені стінки, підвищену міцність, легше справляються з вібраціями і низькими температурами і все це завдяки конструкції.

Труби для безшумної каналізації мають три шари. Кожен із шарів може мати свій колір, але зовнішній і внутрішній виконується з поліпропілену, а шар між ними - це мінералізований матеріал, покликаний збільшити молекулярну вагу. Найчастіше така продукція виконується в синьому кольорі, але це не канон.

Цей тип конструкції дозволяє трубам не тільки справлятися з шумами, але і гасити вібрації, які часто самі стають джерелом шуму.

Дуже важливою частиною безшумної каналізації є хомути для кріплення труб. На цій частині витрат економити не варто. Хомути, призначені для такого кріплення, теж мають додатковий поглинаючий шар, який гасить коливання. Це дозволяє не тільки зменшити шум, але і продовжити термін служби всієї системи, адже зменшується рівень її деформації та зміщення. Коштують хомути, труби і фітинги для безшумної каналізації дорожче, але в результаті і економію принесуть велику.

Наостанок додамо ще кілька корисних порад. Не завжди є можливість замінити чавунні труби на безшумну каналізацію. У таких випадках варто скористатися іншими способами:
- Звукопоглинаючі матеріали і полотна, якими обмотують трубу
- Спеціальні короби з ДСП або цегли

І ще один момент щодо шумопоглинаючих хомутів: дуже важливо правильно розрахувати і дотримуватися відстані між ними. Прийнято вважати, що для труб горизонтального прокладання крок становить 10 діаметрів труби, для стояка це 20 см. Зазор між стіною і трубою повинен бути в середньому 4 мм.

Труби і фітинги для безшумної каналізації Pestan (Сербія) дуже скоро можна буде купити на сайті інтернет-магазину ТРОЙНИК. На даний момент шумопоглинаючу каналізацію можна замовити в телефонному режимі.

Труба для безшумної каналізації Pestan

Редукція для безшумної каналізації Pestan

Муфта для безшумної каналізації Пештан (Сербія)

Коліно для безшумної каналізації Пештан (Сербія)

Трійник для безшумної каналізації Pestan (Сербія)